NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Ferrum w grze o miliardy

Krajowy producent wyrobów hutniczych znalazł się w gronie spółek, które mogą walczyć o kontrakty na dostawę rur dla krajowego giganta na rynku przesyłu gazu. Ferrum w ciągu 8 lat będzie walczyć o 3,4 mld zł.

Postępowanie dla Gaz-Systemu zostało podzielone na cztery części. W każdym z nich wyłonionych zostało 6 potencjalnych partnerów, którzy będą mieli możliwość uczestniczenia w przetargach na dostawy rur do przesyłu gazu. Ferrum zostało zakwalifikowane we wszystkich 4 kategoriach.

Gaz-System to niewątpliwie strategiczna spółka dla polskiej gospodarki, dlatego wybór naszej oferty traktujemy jako ogromny sukces. Jednocześnie nie spoczywamy na laurach i zdajemy sobie sprawę, że w związku z powyższym czekają nas kolejne postępowania. Znalezienie się w gronie dostawców rur dla Gaz-Systemu daje nam dostęp do w miarę stabilnego rynku dostaw na ponad 8 lat – mówi Krzysztof Kasprzycki, prezes Ferrum.

W ubiegłym roku spółka przeprowadziła inwestycje oraz restrukturyzację finansową. Dzięki temu Ferrum rozwija skrzydła i szuka nowych możliwości.

Dzięki ubiegłorocznym zmianom znacząco zwiększyliśmy nasz potencjał przetargowy. Liczymy, że bieżący rok będzie okresem wielu pozytywnych informacji, jeżeli chodzi o zdobywanie kolejnych zamówień. Bacznie obserwujemy nie tylko rynek przesyłu, ale także przemysł wydobywczy i petrochemiczny. Ponadto na horyzoncie pojawiły się nowe możliwości zarówno w kraju, jak i za granicą – podsumowuje prezes.

notowania FERRUM:
Zainteresowany spółką?
Zapraszamy do śledzenia profilu FERRUM na Akcjonariat.pl

Zobacz inne aktualności