NOTOWANIA KLIENTÓW:
„Agencja MakMedia Group świadczy na rzecz ELEKTROTIM S.A. usługi doradcze w zakresie public relations i inwestor relations. Wieloletnią współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Doceniam ogromne doświadczenie i wsparcie w zakresie komunikacji oraz wyjątkową znajomość rynku i jego potrzeb. Na uwagę zasługuje również profesjonalizm pracowników agencji i ciągły rozwój oferowanych usług.”

 

Ariusz Bober,
Prezes Zarządu ELEKTROTIM S.A.

"MakMedia uporządkowała naszą komunikację, przygotowała i wdrożyła plan nowego wyjścia do rynku kapitałowego. Od czasu podpisania umowy we wrześniu 2015 r. w naszym akcjonariacie pojawiły się OFE i TFI. Wdrożyliśmy System Akcjonariat. Wydarzenia związane z Groclinem miałem przyjemnoś omawiać w Forbesie, Pulsie Biznesu czy Parkiecie. Mogłem także liczyć na mocne wsparcie przy przejęciu CADM Automotive. Ta agencja nie czeka, ta Agencja działa. Polecam!"

Andre Gerstner,
Prezes Zarządu Groclin S.A.

"MakMedia w pełni wywiązała się z powierzonych jej zadań. Miłym zaskoczeniem było, zaangażowanie się agencji, w pozyskanie inwestorów zainteresowanych udziałem w nabyciu naszych akcji. Część znaczących graczy i funduszy złożyło zapisy, po spotkaniach organizowanych właśnie przez Pana Makarczyka. Pula jego "zaprzyjaźnionych" funduszy okazała się, bardzo aktywna, obejmując około 20 proc. emisji. Polecam MakMedię jako sprawdzonego i sprawnego partnera biznesowego"

Mirosław Grudzień,
Prezes Zarządu Vigo System S.A.

„Dziękuję MakMedii za zaangażowanie w Projekt Jantar, który zaowocował uplasowaniem emisji wszystkich akcji serii J. Dzięki tej emisji będziemy mogli zrealizować nasze cele w zakresie rozwoju Grupy RAFAKO”

 

Agnieszka Wasilewska-Semail,
Prezes Zarządu RAFAKO S.A.

"Współpraca z agencją MakMedia była bardzo pozytywnym i przynoszącym realne korzyści naszej spółce procesem. Możemy w pełni polecić usługi agencji MakMedia w zakresie prowadzenia działań z obszaru relacji inwestorskich”

Dariusz Pawlukowicz,
Członek Zarządu Vantage Development S.A.

 

 

”MakMedia dała się poznać, z jak najlepszej strony, dlatego z przyjemnością polecam jej usługi wszystkim zainteresowanym.”

Wojciech Antkowiak,
Wiceprezes Amica S.A.

”MakMedia w pełni wywiązała się z powierzonych obowiązków PR zleconych przez nasz koncern”

Tomasz Gryżewski,
Dyrektor ds. Korporacyjnych Orlen S.A.

”Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazane wsparcie w realizacji działań IR Benefit Systems oraz przyjazną atmosferę kontaktów zawodowych”

Tomasz Józefacki, 
prezes Benefit Systems S.A.

"MakMedia pomogła nam w sprawnym przejściu z rynku NewConnect na duży parkiet warszawskiej giełdy. Szczególnie dobrze agencja porusza się w zakresie relacji inwestorskich oraz media relations. Polecam, jako sprawdzonego partnera”

Dominik Biegaj,
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju APS Energia

"Polecam agencję MakMedia"

Andre Helin,
Prezes Zarządu BDO Polska S.A.

"Agencja MakMedia w pełni wywiązuje się ze swoich obowiązków w zakresie public relations jak i relacji inwestorskich"

Adam Żurawski,
Prezes Zarządu Aplisens S.A.

"MakMedia zorganizowała bardzo udany wyjazd do naszej Spółki. Było to szczególnie ważne przed naszym debiutem na GPW. Analitycy i dziennikarze mogli z bliska poznać naszą działalność. Wszystko zostało zorganizowane profesjonalnie. Polecam."

 

Krzysztof Wieczorkowski,
Prezes Zarządu Sonel S.A.

"Firma MakMedia pomogła nam PR-owo przy przejęciu Goplany i Kaliszanki. Wsparła nas też w załagodzeniu sytuacji kryzysowych"

Waldemar Fijołek,
Dyrektor Marketingu Strategicznego Jutrzenka S.A.

"Agencja wywiązała się z wszystkich powierzonych zadań. Polecam"

Grzegorz Żółcik,
Prezes Zarządu Herkules S.A.

"MakMedia Group dobrze rozumiała potrzeby rynku i uporządkowała sposób komunikacji. Agencja przygotowała nas do kontaktu z analitykami, inwestorami i mediami. Sama również odpowiadała na ich pytania i wątpliwości odciążając spółkę od tych obowiązków. MakMedia Group opracowała całą politykę informacyjną nie dopuszczając do sytuacji kryzysowych. Agencja MakMedia okazała się bardzo pomocna i przydatna"

Andrzej Diakun,
Prezes Elektrotim S.A.

"Polecam MakMedia jako solidną, elastyczną i bardzo sprawnie działającą firmę"

 

Janusz Niedźwiecki,
Prezes Grupy Apator S.A.

"Zleciliśmy agencji organizację wyjazdu dla dziennikarzy do Niemiec. Podczas największych branżowych targów prezentowaliśmy produkty Protektora, Abeby i Prabosa. Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam"

 

Piotr Skrzyński,
Prezes Protektor S.A.

"Pan Mariusz Przybylski (...) odpowiadał za przygotowanie PKP Cargo do debiutu na GPW od strony marketingu, komunikacji zewnętrznej, wewnętrznej oraz PR. Zadanie wykonał profesjonalnie. Rekomenduję i serdecznie polecam współpracę z Panem Przybylskim"

 

Łukasz Boroń,
Prezes PKP Cargo S.A.

"Przez cały okres współpracy mogłem liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie public i inwestor relations. Z czystym sercem mogę polecić MakMedię jako sprawną i skuteczną firmę w pełni przygotowaną do wsparcia debiutu na GPW"

Przemysław Skrzydlak,
Prezes Zarządu IZO-BLOK S.A.

"Współpraca z agencją przebiega bez zastrzeżeń. MakMedia z powodzeniem zorganizowała m.in. wyjazd dla analityków i dziennikarzy do naszego centrum serwisowego w Krakowie. Duża frekwencja ze strony analityków i zarządzających była miłym zaskoczeniem. Agencja jest dla nas mocnym wsparciem w zakresie PR i IR. Szczerze polecam"

Robert Wojdyna,
Prezes Zarządu Konsorcjum Stali S.A.

"Mimo trudnej sytuacji w Wilbo, MakMedia podjęła się naszego wsparcia. Przeszliśmy wspólnie przez najcięższy okres. Zawsze mogłam liczyć na pomoc Michała i jego zespołu. Sytuacja Wilbo poprawia się z kwartału na kwartał, jestem pewna, że niebawem pozytywnie zaskoczymy rynek, wtedy ruszymy z komunikacją w pełnym zakresie. Z czystym sercem polecam tę Agencję"

 

Bożena Serzycka,
Prezes WILBO S.A.

"MakMedia bardzo pomogła nam w organizacji spotkań, cały czas mogliśmy liczyć na wsparcie ze strony analityka Agencji. Wszystko przebiegło zawsze bardzo sprawnie i profesjonalnie"

Sławomir Wawrzyniak,
Wiceprezes Zarządu Plasma System S.A.

"Współpraca z MakMedia podczas procesu IPO przebiegała wzorowo"

Krzysztof Kosiorek,
Prezes Zremb Chojnice S.A

"Współpraca z MakMedia Group przyczyniła się do umocnienia wizerunku Grupy Marvipol jako stojącego na dwóch stabilnych filarach prężnego holdingu motoryzacyjno-deweloperskiego, wiarygodnego partnera biznesowego. Właściwie skonstruowany przekaz oraz jego umiejętne rozpowszechnianie przyczyniły się do wzrostu zainteresowania inwestorów instrumentami finansowymi, zarówno udziałowymi, jak i dłużnymi, emitowanymi przez MARVIPOL S.A. Pozytywnie oceniam kompetencje, zaangażowanie i skuteczność działań MakMedia Group na rzecz Grupy Marvipol, rekomenduję zainteresowanym współpracę z tym podmiotem"

 

Sławomir Horbaczewski,
Wiceprezes Zarządu Marvipol S.A.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z MakMedia. Agencja z powodzeniem wywiązuje się ze swoich bieżących zadań tj. przygotowywanie komunikatów prasowych, organizacja spotkań z inwestorami finansowymi oraz dziennikarzami. Polecam agencję MakMedia"

Michał Skierski,
Rzecznik Prasowy Benefit Systems S.A.

"Firma MakMedia umożliwiła nam szybszy i łatwiejszy debiut na giełdzie. Z całą odpowiedzialnością polecam tę agencję jako sprawnego i godnego zaufania partnera"

Katarzyna Sobstyl
Prezes Zarządu Ruchu Chorzów

"Z całą odpowiedzialnością polecam Agencję Pana Makarczyka jako rzetelnego i skutecznego w działaniu partnera"

Paweł Winiarski,
Dyrektor ds. Marketingu Tines Railway