NOTOWANIA KLIENTÓW:

Strategiczny produkt Biomedu Lublin podbija rynki zagraniczne

Producent wyrobów farmaceutycznych zarejestrował na Malcie jeden ze swoich strategicznych produktów - lek Onko BCG 100. To drugi europejski kraj, gdzie ten lek został dopuszczony do obrotu. Otwiera to możliwość nawiązywania relacji biznesowych z partnerami z krajów Afryki i Bliskiego Wschodu. Spółka jest jednym z niewielu producentów tego typu leków na świecie.

Mex Polska liczy na rekordową sprzedaż w 2019 roku

Przez pierwsze 9 miesięcy 2019 roku Grupa Kapitałowa Mex Polska S.A. , właściciel polskich sieci gastronomicznych, wypracowała skonsolidowane przychody na poziomie 56 mln zł – najwyższe w swojej historii. Rekordowy był także zysk brutto oraz EBIT. Skokowa poprawa wyników Grupy to głównie efekt dynamicznego wzrostu popularności konceptów oraz rozwoju sieci lokali.

Rekordowe przychody ESOTIQ&HENDERSON po trzech kwartałach 2019 roku

Skonsolidowane przychody producenta ekskluzywnej bielizny damskiej po trzech kwartałach 2019 roku wyniosły 134,8 mln zł, co oznacza wzrost o 19% rok do roku. Marża brutto wyniosła 61%. Esotiq odnotował także ponad dwukrotny wzrost sprzedaży internetowej. Firma jest już gotowa na zbliżający się świąteczny szał zakupowy i liczy na rekordowy koniec roku.

Grupa APS Energia utrzymuje rekordowy poziom przychodów

Po trzech kwartałach 2019 roku przychody Grupy wyniosły 84,6 mln zł (+4,8% r/r), a zysk brutto ze sprzedaży 21,9 mln zł (+6,1% r/r). Zarząd skupia się na terminowej realizacji kontraktów i rozwoju nowych rozwiązań dla energetyki i trakcji.

Strategia GK APLISENS zrealizowana

Producent nowoczesnej aparatury kontrolno-pomiarowej po trzech kwartałach 2019 roku odnotował najwyższe w historii skonsolidowane przychody na poziomie 88 mln zł. Rekordowy był także zysk netto, który wyniósł 12 mln zł. Jednocześnie APLISENS zrealizował niemal wszystkie założenia strategii przyjętej w 2017 roku. Publikacja nowej planowana jest na początek przyszłego roku.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. BIOMED-LUBLIN
 5. British Automotive Holding
 6. Cognor
 7. CORMAY
 8. EC Będzin
 9. Elektrotim
 10. Esotiq & Henderson
 11. FERRUM
 12. GROCLIN
 13. i2 Development
 14. P.A. Nova
 15. REINO Partners
 16. Synektik
 17. TORPOL
 18. VANTAGE Development
 19. VIGO System
 20. ZM Ropczyce