NOTOWANIA KLIENTÓW:

Grupa APS Energia utrzymuje rekordowy poziom przychodów

Po trzech kwartałach 2019 roku przychody Grupy wyniosły 84,6 mln zł (+4,8% r/r), a zysk brutto ze sprzedaży 21,9 mln zł (+6,1% r/r). Zarząd skupia się na terminowej realizacji kontraktów i rozwoju nowych rozwiązań dla energetyki i trakcji.

Strategia GK APLISENS zrealizowana

Producent nowoczesnej aparatury kontrolno-pomiarowej po trzech kwartałach 2019 roku odnotował najwyższe w historii skonsolidowane przychody na poziomie 88 mln zł. Rekordowy był także zysk netto, który wyniósł 12 mln zł. Jednocześnie APLISENS zrealizował niemal wszystkie założenia strategii przyjętej w 2017 roku. Publikacja nowej planowana jest na początek przyszłego roku.

Biomed-Lublin poprawia wyniki na każdym poziomie

Giełdowy producent innowacyjnych wyrobów farmaceutycznych po trzech kwartałach 2019 roku odnotował prawie 1 mln zł zysku netto, wobec straty na poziomie 2 mln zł w roku ubiegłym. Przychody w tym okresie wzrosły o 13% do poziomu 26,4 mln zł. Zarząd chce utrzymać dwucyfrową dynamikę sprzedaży.

TORPOL i KOMBUD zmodernizują układ torowy Elektrowni Ostrołęka 

Konsorcjum podpisało umowę wartą 179 mln zł.

GROCLIN z coraz lepszą perspektywą

Producent poszyć samochodowych wygasza nierentowne kontrakty, ogranicza koszty i przenosi produkcję za granicę. Dzięki sprzedaży części biznesu, obecnie Groclin nie posiada zadłużenia. Zarząd wierzy, że dzięki temu otwierają się przed spółką nowe możliwości rozwoju.

 1. Wszystkie spółki
 2. Aplisens
 3. APS Energia
 4. BIOMED-LUBLIN
 5. British Automotive Holding
 6. Cognor
 7. CORMAY
 8. EC Będzin
 9. Elektrotim
 10. Esotiq & Henderson
 11. FERRUM
 12. GROCLIN
 13. i2 Development
 14. P.A. Nova
 15. REINO Partners
 16. Synektik
 17. TORPOL
 18. VANTAGE Development
 19. VIGO System
 20. ZM Ropczyce