NOTOWANIA KLIENTÓW:
  1. Powrót

Wydłużony termin zapisów na akcje PZ Cormay

Giełdowy producent odczynników diagnostycznych dokonał zmian w harmonogramie subskrypcji akcji serii L. Okres, w którym akcjonariusze Orphée mogą opłacić akcje nowej emisji PZ Cormay został wydłużony do 19 września br.

- Decyzja Zarządu PZ Cormay jest podyktowana licznymi zapytaniami ze strony akcjonariuszy Orphée, którzy zwrócili się do Spółki z prośbą o wydłużenie terminu zapisów. Mając na uwadze interes akcjonariuszy Orphée, a także skuteczną realizację strategii rozwoju Grupy Cormay, w której trwająca emisja odgrywa kluczową rolę, zdecydowaliśmy o przedłużeniu okresu przyjmowania zapisów. Jestem przekonany, że decyzja umożliwi uczestnictwo w ofercie wszystkim zainteresowanym, walnie przyczyniając się do jej sukcesu – mówi Janusz Płocica, prezes PZ Cormay.

W ramach subskrypcji przeprowadzanej w drodze oferty publicznej, PZ Cormay oferuje do objęcia 16 695 541 akcji serii L. Zgodnie z ustalonym parytetem, jeden walor Orphée stanowić będzie wkład niepieniężny na pokrycie 0,80 akcji serii L PZ Cormay. Zapisów na akcje serii L można dokonać w Punktach Obsługi Klienta (POK) Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Lista POK jest dostępna na stronie internetowej DM BOŚ (www.bossa.pl). Ze względów technicznych i proceduralnych  nie ma możliwości składania zapisów za pomocą Internetu oraz telefonicznie.

notowania CORMAY:
Zainteresowany spółką?
Zapraszamy do śledzenia profilu CORMAY na Akcjonariat.pl

Zobacz inne aktualności